Srovnání pojištění nemovitosti a domácnosti

1

Zadání údajů

2

Srovnání

3

Detaily smlouvy

4

Shrnutí

5

Platba

Základní údaje

Tato kalkulačka vám spočítá pojištění majetku občanů, který slouží k bydlení. Není určena k pojištění nemovitostí, které slouží převážně k výdělečné činnosti.Místo pojištění
 
 

Není-li ulice, uveďte katastrální území. Není-li č.p., uveďte čísla parcel.

Česká republika

Ponechte automatické zjištění. Pokud se nezdaří, vyberte pásmo ručně - použijte průvodce pro zjištění nebezpečí výskytu povodně
     

Nemovitost (obytná stavba)Uvádějte novou cenu (za kterou kompletně znovu postavíte celou nemovitost, bez pozemku). Pro stanovení pojistné hodnoty využijte znalecký posudek, cenu uvedenou v projektu nové stavby nebo odhadněte dle aktuálních cen obdobných nemovitostí v obdobné lokalitě.

Vedlejší stavby

Zde můžete volitelně uvést cenu dalších vedlejších staveb, které jsou na stejné adrese a chcete je též pojistit. Neuvedené nemusí být pojištěny (dle podmínek konkrétní pojišťovny).

Popř. uveďte jinou výše neuvedenou vedlejší stavbu (popis a cenu) - může být např. hobby dílna, studna, komunikace, zásobník plynu aj.

Zvláštní zařízení stavby

Zde můžete volitelně uvést cenu zvláštních zařízení stavby, které chcete pojistit. Neuvedené nemusí být pojištěny (dle podmínek konkrétní pojišťovny).

Popř. uveďte jinou výše neuvedené zvláštní zařízení stavby (popis a cenu) s obdobným specifickým účelem (úprava vzduchu, výroba energie, snížení spotřeby apod.)

Domácnost

m2

zadejte pořizovací cenu celé domácnosti a veškerého vybavení
pro průměrnou domácnost doporučujeme min. 400 000 Kč
 

Slevový kupón

Pokud máte k dispozici slevový kupón, zadejte níže jeho kódNebojte se pokračovat v kalkulaci - případnou objednávku a návrh smlouvy můžete bez zaplacení kdykoliv stornovat, zvolit jiný produkt či přepočítat s jinými údaji

Zákaznické hodnocení

  4,77 / 5
průměr z 10930 hodnocení

  27.1.2023
Vše proběhlo rychle a bez problémů.
Přemysl A., Praha 4

  27.1.2023
NEMAM
Miloslav Vodička, Dobříš

  25.1.2023
Super, rychle levne
Alena S., Měnín

Informace ke sjednání

V tomto kalkulátoru si můžete vytvořit srovnání nabídek pojištění nemovitosti a domácnosti od několika pojišťoven. Případná objednávka je nezávazná až do zaplacení, do té doby můžete kdykoliv kalkulaci přerušit či objednávku stornovat.

Při platbě on-line platební kartou je pojištění sjednáno okamžitě, pojistnou smlouvu obdržíte obratem e-mailem.

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.

Pojistné produkty jsou nabízeny společností www.POJISTENI.cz, a.s. na základě platné ČNB.

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Pojistit si v jedné pojistné smlouvě můžete buď nemovitost, domácnost či obojí najednou. Navíc lze přidat pojištění odpovědnosti v občanském životě či odpovědnost z držby nemovitosti.

Pojištění nemovitosti (stavby) - chrání stavbu jako takovou. Pojistit lze rodinný dům, byt, chatu/chalupu či samostatnou garáž. Nemovitosti musí být v řádném technickém stavu, nepoškozená a udržovaná. Pojistit můžete i nemovitost ve výstavbě nebo v rekonstrukci.

Pojištění domácnosti - vztahuje se na veškeré vybavení vaší domácnosti – nábytek, elektroniku, elektrospotřebiče, oblečení, osobní věci - vše co máte a využíváte ve svém domově.

K základnímu pojištění si lze přidat (v dalším kroku kalkulátoru):

  • technickou asistenci
  • připojištění povodně a záplavy
  • připojištění zatečení atmosférických srážek
  • připojištění odcizení a vandalismu
  • připojištění poškození zateplené fasády ptáky, hlodavci a hmyzem
  • připojištění tíhy sněhu nebo námrazy

Pojistit nelze prostory užívané výlučně k výdělečné činnosti nebo k výkonu povolání.

více info o pojištění majetku