Srovnání pojištění právní ochrany

1

Zadání údajů

2

Srovnání

3

Detaily smlouvy

4

Shrnutí

5

Platba

Základní informace


právní ochrana rodiny (rodinný právník) - nedostupné

Pojistit lze: osobní auto, nákladní auto, autobus, motorka, přívěs

Nebojte se pokračovat v kalkulaci - případnou objednávku a návrh smlouvy můžete bez zaplacení kdykoliv stornovat, zvolit jiný produkt či přepočítat s jinými údaji

Zákaznické hodnocení

  4,77 / 5
průměr z 10643 hodnocení

  23.9.2022
Super, vše jak po másle
Bohdan K., Nový Jičín

  22.9.2022
Rychlé, výborné, dobrá cena, děkuji
Zdenka Mutinská, Plasy

  22.9.2022
Rychlé, přehledné
Blažena K., Dolní Kounice

Informace ke sjednání

V tomto kalkulátoru si můžete vytvořit srovnání nabídek pojištění právní ochrany. Případná objednávka je nezávazná až do zaplacení, do té doby můžete kdykoliv kalkulaci přerušit či objednávku stornovat.

Při platbě on-line platební kartou je pojištění sjednáno okamžitě. E-mailem ihned obdržíte pojistou smlouvu.

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné podepisování papírových dokumentů, žádné chození na pobočku.

Pojistné produkty jsou nabízeny společností www.POJISTENI.cz, a.s. na základě licence ČNB.

Pojištění právní ochrany

Toto pojištění vám v případě potřeby poskytne rychlou odbornou pomoc, telefonické poradenství, kontrolu smluv, zastoupení advokátem, zaplacení kauce za účelem vyloučení vyšetřovací vazby, uhrazení nákladů vlastních specialistů, poplatků a nákladů na soudní řízení, znalecké posudky, výdajů a nákladů protistrany a státu, nákladů pojištěného na cesty k soudu aj.

Pojištění právní ochrany rodiny je určené ke krytí případných rizik spojených s běžným občanským životem a provozem motorového vozidla. Kryje celou rodinu - pojištěni jsou také manžel/ka, druh/družka, registrovaný partner/ka a děti.

Pojištění právní ochrany vozidla se vztahuje na konkrétní vozidlo a prosazování právních zájmů souvisejících s jeho provozem. Vhodné je zejména pro firemní vozidla, pro dopravní firmy apod. Pojištěni jsou všichni oprávnění řidiči, ochrana platí v ČR i celé EU. Pojistit lze vozidlo i nad 12t - osobní auto, nákladní auto, autobus, motorku či přívěs.

Pojistné smlouvy se uzavírají na dobu neurčitou s roční obnovou.

více info o pojištění právní ochrany