Srovnání pojištění právní ochrany

1

Zadání údajů

2

Srovnání

3

Detaily smlouvy

4

Shrnutí

5

Platba

Základní informace


právní ochrana rodiny (rodinný právník) - nedostupné

Pojistit lze: osobní auto, nákladní auto, autobus, motorka, přívěs

Nebojte se pokračovat v kalkulaci - případnou objednávku a návrh smlouvy můžete bez zaplacení kdykoliv stornovat, zvolit jiný produkt či přepočítat s jinými údaji

Zákaznické hodnocení

  4,77 / 5
průměr z 11143 hodnocení

  8.7.2024
gut
Martin K., Praha

  4.7.2024
v pořádku
Tereza L., Obrnice

  7.6.2024
Rychlé a srozumitelné 👍
Eliška Řepíková, České Budějovice 3

Informace ke sjednání

V tomto kalkulátoru si můžete vytvořit srovnání nabídek pojištění právní ochrany. Případná objednávka je nezávazná až do zaplacení, do té doby můžete kdykoliv kalkulaci přerušit či objednávku stornovat.

Při platbě on-line platební kartou je pojištění sjednáno okamžitě. E-mailem ihned obdržíte pojistou smlouvu.

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné podepisování papírových dokumentů, žádné chození na pobočku.

Pojistné produkty jsou nabízeny společností www.POJISTENI.cz, a.s. na základě licence ČNB.

Pojištění právní ochrany

Toto pojištění vám v případě potřeby poskytne rychlou odbornou pomoc, telefonické poradenství, kontrolu smluv, zastoupení advokátem, zaplacení kauce za účelem vyloučení vyšetřovací vazby, uhrazení nákladů vlastních specialistů, poplatků a nákladů na soudní řízení, znalecké posudky, výdajů a nákladů protistrany a státu, nákladů pojištěného na cesty k soudu aj.

Pojištění právní ochrany rodiny je určené ke krytí případných rizik spojených s běžným občanským životem a provozem motorového vozidla. Kryje celou rodinu - pojištěni jsou také manžel/ka, druh/družka, registrovaný partner/ka a děti.

Pojištění právní ochrany vozidla se vztahuje na konkrétní vozidlo a prosazování právních zájmů souvisejících s jeho provozem. Vhodné je zejména pro firemní vozidla, pro dopravní firmy apod. Pojištěni jsou všichni oprávnění řidiči, ochrana platí v ČR i celé EU. Pojistit lze vozidlo i nad 12t - osobní auto, nákladní auto, autobus, motorku či přívěs.

Pojistné smlouvy se uzavírají na dobu neurčitou s roční obnovou.

více info o pojištění právní ochrany