Srovnání pojištění zvířete

1

Zadání údajů

2

Srovnání

3

Detaily smlouvy

4

Shrnutí

5

Platba

Základní informace
Nebojte se pokračovat v kalkulaci - případnou objednávku a návrh smlouvy můžete bez zaplacení kdykoliv stornovat, zvolit jiný produkt či přepočítat s jinými údaji

Dárek k pojištění

Sjednejte si pojištění s pojistným alespoň 500 Kč a dostanete jako dárek balík 24 ks energetických nápojů.

Podrobnost o dárcích k pojištění

Zákaznické hodnocení

  4,78 / 5
průměr z 5445 hodnocení

  19.4.2019
Pohodlné, rychlé. Vše z domu za 10 min mimo pracovní dny.
Ivan T., Pozlovice

  19.4.2019
Přehledné, výhodné a rychlé! Děkuji!!
Petra B., Střelské Hoštice

  18.4.2019
Skvělé služby. Na výběr mnoho možností, rychlé on-line vyřízení den před odjezdem. Pohodlně, z domova. Takové služby mám ráda. Odpadá nutnost kamkoliv jet a stát frontu s pořadovým číslem v ruce. Děkuji, určitě využiji brzo znovu.
Iva Maříková, Velké Popovice

Informace ke sjednání

V tomto kalkulátoru si můžete vytvořit srovnání nabídek pojištění domácího zvířete (psa či kočky). Případná objednávka je nezávazná až do zaplacení, do té doby můžete kdykoliv kalkulaci přerušit či objednávku stornovat.

Při platbě on-line platební kartou je pojištění sjednáno okamžitě. E-mailem ihned obdržíte pojistou smlouvu.

Po sjednání pojistné smlouvy je nutné, aby zvíře absolvovalo u vašeho veterináře zdravotní prohlídku. Následně je potřeba pojišťovně poštou dodat originál veterinárního dotazníku a potvrzení o zdraví zvířete a kopie některých dokladů (zejména pas zvířete a/nebo očkovací průkaz).

Pojistné produkty jsou nabízeny společností www.POJISTENI.cz, a.s. na základě licence ČNB.

Pojištění zvířat

Pojištění veterinární péče se vztahuje na úhradu nákladů za ošetření ve veterinárním zařízení v případě náhlého onemocnění nebo úrazu zvířete. Zahrnuje veterinární vyšetření, ambulantní ošetření, hospitalizaci, anestezii, chirurgické zákroky, použitý materiál, předepsanou medikaci a další.

Pojištění úhynu slouží pro případ úhynu nebo nutného utracení pojištěného zvířete. V takovém případě obdržíte dohodnutý peněžní obnos (dle zvolené pojistné částky).

Připojištění odpovědnosti z vlastnictví pojištěného zvířete kryje případy, kdy vaše zvíře někoho zraní, něco rozbije či způsobí jinou škodu.

Pojistit lze domácí mazlíčky ve věku od 6 měsíců do 8 let (v případě úhynu pouze do 5 let). Mazlíček musí mít čip nebo tetování a musí mít pas zvířete nebo očkovací průkaz. V případě pojištění úhynu kočky je též nutné mít průkaz původu kočky.

více info o pojištění zvířat